Warsztaty kreatywne

Warsztaty kreatywne

Uniwersytet Ludowy Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej we współpracy z Gminą Bukowsko kreuje twórczą przestrzeń naszej gminy od lat, poprzez liczne artystyczne akcje skierowane również do naszych mieszkańców. 
Tym razem przyszedł czas na szeroko pojęte działania teatralne. 
17 lutego 2023 w Bukowsku ruszają kreatywne teatralno-muzyczno-plastyczne warsztaty dla młodzieży. Warsztaty poprowadzi wykładowczyni Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej Maria Kondrad -artystka oraz doświadczona facylitatorka w pracy z młodzieżą. Aktywna uczestniczka wielu projektów kulturalnych i artystycznych w naszej gminie m.in.  Letniej Pracowni Artystycznej w Woli Sękowej,  półkolonii „Lato w Teatrze”. Jest również scenarzystką i reżyserką spektaklu „Bukowskie wesele”  przywróconego naszej pamięci przez grupę teatralną NaTak. 
Celem warsztatów będzie stymulowanie kreatywności, aktywizacja twórcza i społeczna integracja młodzieży poprzez edukację warsztatową. 
Teatr jako forma twórczego kreowania światów oraz bliskiego współdziałania w kreatywnej grupie daje możliwość bycia twórcą, uczestniczyć w procesie tworzenia w trakcie poznawania nowych środków wyrazu oraz pozwala odkryć talenty i rozwinąć poczucie sprawczości.
Do udziału w zajęciach zapraszamy 

Zajęcia startują 17 lutego 2023 i potrwają do końca kwietnia. 
Odbywać się będą co 2 tygodnie w piątki godz. 17:00-19:00 w Bukowsku. 
Warsztaty są całkowicie bezpłatne. Jest jednak ograniczona liczba miejsc. 

  • młodzież od 11 roku życia
  • osoby nieśmiałe i odważne (odwagi się nauczysz) 
  • osoby bez doświadczenia scenicznego i te, które je mają (nikt Cię nie zmusi do wystąpienia na scenie, ale spróbuj, jak to jest tworzyć, inną niż Ty, postać)
  • osoby lubiące działanie w grupie

Daj się odkryć!

Dołącz do nas. Czekamy na ciebie!


Zapisy 
mail jolchawa@bukowsko.pl
tel.  tel. 013 46 74 015 wew. 37