Projekt „Alpy – Karpatom”

Home / Aktualności / Projekt „Alpy – Karpatom”

W ramach projektu „Alpy Karpatom – program na rzecz uwolnienia potencjału ekonomicznego górskich obszarów  Podkarpacia poprzez transfer praktyk szwajcarskich”, Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy, Fundacja Latarnia złożyła wniosek do II naboru wniosków do Górskiego Funduszu Organizacji Pozarządowych i otrzymała dofinansowanie zdobywając 91,5 punktów.

Dofinansowanie wynosi 20700 złotych.

Fundacja będzie realizowała projekt pt. : „ Polecam Bieszczady – Wypożyczalnia Rowerów !”

Tym samy już teraz zapraszamy do wsparcia Fundacji poprzez korzystanie z usług wypożyczalni rowerów.

Informacja o otwarciu zostanie podana w późniejszym terminie.

[button link=”https://fundacja-latarnia.pl/wp-content/uploads/2014/06/cf.pdf” color=”silver” newwindow=”yes”] Skan informacji o przyznaniu dofinansowania[/button]

Instytucja Realizująca projekt Alpy Karpatom

www.fundacjakarpacka.org     www.alpykarpatom.pl

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, poprzez projekt „Alpy Karpatom „, realizowany przez Fundację Karpacką – Polska.