Pół Zimowisko

Home / Aktualności / Pół Zimowisko

W dniach 21-24.01.2014 Fundacja Latarnia, zorganizowała pół zimowisko, dla wybranych dzieci z terenu Gminy Bukowsko oraz okolicznych wiosek. W pracę oraz organizację zaangażowali się wykwalifikowani nauczyciele oraz wychowawcy kolonijni, którzy na co dzień pracują z dziećmi.

Podczas zimowiska odbywały się zajęcia: plastyczne, muzyczno – ruchowe, artystyczne, teatralne, gry integracyjnie i zabawy z Klanzą. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach oraz w posiłkach, które zostały przygotowane przez wolontariuszki z Woli Piotrowej i za które bardzo dziękujemy.

Przez te kilka krótkich chwil i dni, mogliśmy oglądać uśmiech na twarzach dzieci oraz wdzięczność za czas jaki mogły spędzić w siedzibie fundacji.

Udział w pół zimowisku wzięło 33 dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

Wszystkim zaangażowanym w organizację składamy podziękowania.

Efekty pracy można oglądać na zdjęciach w galerii, do której serdecznie zapraszamy.

GAL