Świętowania ciąg dalszy

Home / Aktualności / Świętowania ciąg dalszy

no images were found

W niedzielę 17 listopada Fundacja Latarnia, uroczyście gościła zacnych gości. Powodów było wiele… urodzin mnogo, podziękowań mnogo, jedno zakończenie terapii oraz jedna a zarazem pierwsza już rocznica istnienia Fundacji Latarnia.

„Oczy wszystkich oczekują Ciebie, Ty zaś dajesz im pokarm we właściwym czasie.”

Ks. Psalmów 145:15, Biblia Tysiąclecia

Dla wszystkich osób związanych z Fundacją, ten rok przeminął, nim się obejrzeliśmy. W tym czasie Bóg dokonywał niesamowitych rzeczy i było ich tak wiele, że nie sposób wszystkich tutaj opisać. Wiele osób doświadczyło pomocy, wsparcia, uzdrowienia, odnalezienia sensu i celu w życiu. Nie mamy wątpliwości, że celem tym jest Jezus Chrystus i życie według Bożych wartości. Poruszone serca sponsorów, darczyńców sprawiły, że dzisiaj jesteśmy daleko dalej niż rok temu. Kiedy powstawały pierwsze zamysły utworzenia tej organizacji, nikt nie spodziewał się tak mnogich owoców.

Za wszystko podziękowania składamy , na pierwszym miejscu Bogu,  następnie dla członków Fundacji; kościołów; sponsorów; darczyńców; ludzi dobrej woli; samorządów lokalnych; firm. Wszyscy bardzo aktywnie biorą udział w realizacji celów statutowych Fundacji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii