Zakończenie terapii postrehabilitacyjnej Eugeniusza Knuły

Home / Aktualności / Zakończenie terapii postrehabilitacyjnej Eugeniusza Knuły

W dniu 15.04.2013 r, kolejny wychowanek Chrześcijańskiego Domu „Przystań” filii Fundacji Latarnia, Eugeniusz Knuła, ukończył, również z pozytywnym wynikiem II Model Terapii Rozszerzonej- Postrehabilitacyjnej ( hostel).
Hostel jest miejscem, które ma za zadanie przygotować człowieka do życia w społeczeństwie. Osoby na hostelu rozpoczynają lub kontynuują pracę, szkołę w zależności od sytuacji życiowej. Są podporządkowani pod ogólny regulamin, biorą czynny udział w życiu Chrześcijańskiego Domu „Przystań”.
Celem zaś terapii postrehabilitacyjnej jest osiągnięcie całkowitej stabilizacji i samodzielności poprzez kształtowanie swojej przyszłości w pełni uzdrowienia. Eugeniusz na dzień dzisiejszy pracuje zawodowo, wynajmuje pomieszczenia mieszkalne, bierze czynny udział w życiu społeczeństwa i rozwija swoje dotychczasowe osiągnięcia.Wierzymy, że wspólnie razem możemy zacytować Słowo Boże, które mówi:

„ Tak więc, jeśli ktoś jest w Chrystusie, nowym jest stworzeniem; stare przeminęło, oto wszystko stało się nowe. 2Koryntian 5. 17.

 Życzymy powodzenia na dalszej drodze życia z Chrystusem!