II rocznica Fundacji Latarnia

Home / Aktualności / II rocznica Fundacji Latarnia

W połowie listopada świętowaliśmy drugą już rocznicę istnienia Fundacji Latarnia oraz Chrześcijańskiego Domu „Przystań”. Uroczyste spotkanie nie miało końca, obecni byli wszyscy członkowie Rady i Zarządu wraz z rodzinami oraz zaproszeni Goście. Mieszkańcy CHD „Przystań” przygotowali występy artystyczne za które bardzo dziękujemy. Przez ponad dwa lata podopieczni Fundacji ­ dla których właśnie ona powstała,mogli otrzymać stokroć wielu form pomocy, czego dzisiaj możemy oglądać wiele owoców. Wszystkim tym, którzy przyczyniają się do tego, w jakikolwiek sposób, że te miejsca, w których działamy, wciąż się rozwijają, SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! Każdego dnia dzięki BOGU i WAM możemy widzieć więcej i więcej. Możemy doświadczać, tego, że to właśnie wiara czyni cuda poprzez ludzkie ręce ­ Wasze ręce.

2ur