Nowy Dom

Home / Aktualności / Nowy Dom

W sierpniu Fundacja Latarnia dostała budynek w którym rozpoczyna działania remontowo – budowlane na rzecz stworzenia kolejnego ośrodka – centrum dla kobiet samotnych lub z dziećmi, potrzebujących pomocy.
Specjalne podziękowania składamy na ręce Pana Piotra, dzięki któremu możemy realizować wizję rozwoju Fundacji a co najważniejsze, mamy możliwość stworzenia DOMU dla osób które go nie mają.

Dziękujemy!!!

Tym samym zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia, do naszej inicjatywy. Do tej pory wiele osób pytało nas o kolejne działania na rzecz ośrodka dla kobiet i to jest ten czas, kiedy Bóg otworzył nam drzwi w tym kierunku.
Aktualnie prace remontowe w Chrześcijańskim Domu „Przystań” dobiegają końca, dzięki przychylności wielu firm, instytucji oraz osób fizycznych w krótkim czasie mogliśmy przysposobić cały budynek na potrzeby naszych podopiecznych.

Numer konta na nowy dom – 57 8642 1184 2018 0035 8257 0006

Kod SWIFT dla PBSBank  to: POLUPLPR (do przelewów zagranicznych)

Poniżej umieszczamy aktualne zdjęcie nowego domu, w którym rozpoczynamy działania remontowo-budowlane.

Invalid Displayed Gallery